Hocam Öncelikle Kolay gelsin yaklaşık 1,5 sene önce genel evde korunmasız ilişkim oldu ?

Hocam Öncelikle Kolay gelsin yaklaşık 1,5 sene önce genel evde korunmasız ilişkim oldu 5 ay öncede ameliyat olmuştum sanırsam eliza testide yapılıyormuş ameliyattan önce bende işimi garantiye almak için 2 kes card testleri yaptırdım sonuçlar negatif internettede bazı yorumlarda card testlerin güvenilir olmadığı söyleniyor bi daha test yaptırmama gerek varmıdır?

Tahlil.com Cevabı :  ELİSA testleri kard testlere göre çok daha güvenlidir.Aşağıdaki bağlantıda HIV konusunda detyalı bilgi bulbilirsiniz.http://tahlil.com/hiv-testi-ve-aids-ile-ilgili-sikca-sorulan-soru-ve- cevaplar