Hocam sevglimle sürtme yoluyla 8-9 kez ilişki yaşadık

Hocam sevglimle sürtme yoluyla 8-9 kez ilişki yaşadık ama sevgilim vajinasına hiç boşalmadım yalnız mezi sürülmüş olabilir hocam. Sonuç olarak sevgilim iki aydır düzenli adet oluyor ama 3 günü geçmediğini söylüyor bana. normalde 7 gün sürermiş hep hocam. mide bulantarı ve halsiz olduğunu söylüyor

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki yazıyı boş yere yazmadık, dikkatle oku bir daha, aradığın cevabı bulacaksın