Hocam 39. gün sonucunda elisa hiv testim negatif ?

Hocam 39. gün sonucunda elisa hiv testim negatif ? Acaba yalancı negatiflik varmıdır ? Birdaha test yaptrmam gerekir mi

Tahlil.com Cevabı : HIV testinizi bilinçsizce erken yaptırmışsınız. Maalesef bazı özel laboratuvarlar sırf para kazanmak için erken sürelerde HIV testi yapmakta. Sizlere önerimiz tercihen bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmadan asla kendi başınıza HIV testi yaptırmayın.Boş yere paranız ve zamanınız gitmesin. Devlet kuruluşlarına başvurup muayene olabilir ve ücret ödemeden testinizi sosyal güvenceniz de varsa yaptırabilirsiniz.HIV ile ilgili araddığınız tüm bilgiler, hastalığın belirtileri ve testin ne zaman yapılacağına dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.HIV testi, belirtileri ve yorumlanması