Hocam size daha önce sormuştum sevgilimin adetini 21. gününde test yaptı ve negatif cıktı.

 Hocam size daha önce sormuştum sevgilimin adetini 21. gününde test yaptı ve negatif cıktı.23. gün akşamı kanamsı oldu ve sabah kesildi. bu yumurta döllelmesi ve duvara tutunmasından kaytnaklanan bi kanamamıdır.adet kanı kesilebirimi arada.yoksa hamile olabilirmi!

Tahlil.com Cevabı : Test negatif çıktığına gör ehamilleikten söz edemeyiz.