Merhaba.ben 23 yaşında bir bayanım.9 haziran da nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

 Merhaba.ben 23 yaşında bir bayanım.9 haziran da nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık.benim üstümde tayt iç çamaşırı ve ped vardı ama onda hiçbişey yoktu ben üstündeyken boşaldı.ıslaklık hissettim ve çok korktum 24 ünde adet olmam gerekiyordu hala olmadım çok korkuyorum bişey olur mu nolur yardım edin..

Tahlil.com Cevabı : Bir kaç gün daha bekleyin adet olmazsanız gebelik testi yapın.