Hocam şüpheli durumdan 5 gün sonra combo 0.34 negatif ,30 gün sonra 0.42 negatif bu değerlerin artması bir şey ifade ediyor mu

Hocam şüpheli durumdan 5 gün sonra combo 0.34 negatif ,30 gün sonra 0.42 negatif bu değerlerin artması bir şey ifade ediyor mu hocam. ayrıca bu testlerin güvenilirliği nedir .aydınlatıcı bir bilgi verirseniz sevinirim.saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Hiç bir şey ifade etmiyor.zaten ilk testi çok erken yaptırmışsiniz