İdrar resti sonuçlarım renk-bulanık protein-negatif...

İdrar resti sonuçlarım renk-bulanıkprotein-negatifbilirubin-negatifketon-negatifnitrit-negatiflokosit-12geri kalanlar noramal değerlerde. löoksitim yüksek çıkmış bilgililendiriseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda lökosit çıkmış.Bir enfeksiyon bulgusu olabilir.İdrar kültürü yaptırın.Üreme olursa antibiyotik tedavisi almalısınız.