Demir hapı almaya başladım.NE ve MONO ya da iyi gelir mi?

Merhaba kan tahlilinde NE yüzde 11,1. (Normali 35-80) NE# 0,6 (N 1,1-9,6). MONo yüzde 54 (N 2-12) Mono# 3,1 (N 0,1 -1,4) ve Demir 53 (N 60-180) sonuçları yorumlar mısınız 46 yaşında kadın Demir hapı almaya başladım.NE ve MONO ya da iyi gelir mi? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Demir tedavisi nötrofil ve monosit değerlerinde yükselmeye neden olmaz. Geçirilen bazı viral enfeksiyonlar sırasında nötrofil ve monosit değerlerinde değişiklik olabilir. 15-20 gün sonra tekrarlatmanızı öneririz. Geçmiş olsun.