Hocam yaşm 17 bundan 5 gün önce bir hayat kadınıyla korumasız ilişkm oldu?

Hocam yaşm 17 bundan 5 gün önce bir haytkadınıyla korumasız ilişkm oldu. Akşamına az ateşim vardı. İlişkidn 3-4 gün sonra elimde çokküçük sivilcegibi birşey çıktı ama geçmeküzere. Dün banyoya girerken pen*simn üzerinde 2-3 tane küçük elmde çkanlar gibi çıkmış çok endişelym bunlarbelirtimi test olmalmym

Tahlil.com Cevabı : Bir üroloji veya cildiye uzmanına muayene ve gerekirse tahlil için başvurunuz.