İç çamaşırıma boşaldı. Adet oldum. Hamile olabilir miyim?

erkek arkadaşım adetimin bittiği gün iç çamaşırıma boşqlmştı fakat ben hemen çıkardım iç çamaşırımı ve 2 gün sonra ne olur ne olmaz diye norlevo içtm 20 gün sonrA ADETTM oldu fakat adetm biteli 7 gün oldu midem bulanıo hamile olmA İHTİMALİ VAR MI adetm bittiği gün böyle birşy olması risk varmıdr

Tahlil.com Cevabı : Adet olduğun için hamilelik riskin ortadan kalkıyor.