idar tahlili sonuçlarıma göre. ne gibi bir yol izlemeliyim..

renk:sarı görünüm:berrak reaksiyon:5 dansite:1020 protein-glukoz-bilirubin-keton-nitrit:negatif urobilinojen:normal idar mikroskobisi: 5-6 lökosait,3-4 eritrosit idar tahlili sonuçlarım yukarıdaki gibidir. ne gibi bir yol izlemeliyim. yardımlarınızı rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü aldırmanızı öneririz..