,İdrar dansite 1.007 düşük .Bakteri 18,Lökosit 8,İdrar Kültürü:Anlamlı üreme olmadı

KANDA ÜRE * 15 mg/dL düşük ,KREATİNİN 0.51 mg/dL.CRP,nefelometrik 3.28. Genel kan tahlilllerim normal.TSH normal. İDRARDA ÜRE 29 mg/dL,KREATİNİN 0.61,İdrar dansite 1.007 düşük .Bakteri 18,Lökosit 8,İdrar Kültürü:Anlamlı üreme olmadı.SEDİMANTASYON 19

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.