İdrar tahlili yaptırdım

merhaba gecenlerde idrar tahlili yaptırdım sonucu -eritrosit hersahada 15- lökasit her sahada 15-epitel hüzre hersahada 20-bakteri her sahada bol-diğer sıralamalar normal üroloji doktoruna gittim kültür istedi sonucunu bikaçgün sonra alıcam aklıma takılan sizce böyle bir sonuç nasıl değerlendirilir

Tahlil.com Cevabı : İdrarda enfeksiyon olabilir, kültür sonucuna göre tedavi verilecektir..