İdrar tahlilinde insilün değerim 69 çıktı insülin direnci olabileceğimi söyledi sizce olabilir mi?

Hocam idrar tahlilinde insilün değerim 69 çıktı.doğum kadın doktoruna akne şikayetiyle başvurmuştum.insülin direnci olabileceğimi söyledi sizce olabilir mi bir süre yasmin adlı doğum kontrol hapını kullanmştım.sizce bir etkisi olabilir mi? şimdiden teşkkrlr

Tahlil.com Cevabı : Bir yanlışlık olmasın.İnsülin idrarda bakılmaz