İdrarda bol lökosit çıktı. Bunun anlamı nedir?

Kardesıme brucella rose bengal testı yapıldı negatıf idrar kulturu yapıldı ureme olmadı yazıyor crp 120.80 normal ıdrar testındede her sahada bol bol lokasıt ve 7 8 epitel hucre goruldu yazıyor bunun dısında grubel widel negatıf ana testı negatıf yazıyor tahlıllerımızı yorumlrsanız sevınr

Tahlil.com Cevabı : İdrarda bol lökosit olduğundan dolayı idrar kültürünü tekraratmanızı öneririz, CRP değeri oldukça yüksek ancak hastanın klinik bulgularını bilmediğimizden uzmanlık alanı belirtemiyoruz ama mutlaka araştırılması gereklidir..