İdrarda gebelik ne zaman ortaya çıkar ?

İdrarda gebelik ne zaman ortaya çıkar ? bir defa baş dönmesi mide bulantsıyla uyandım uyku hali yorgunluk hamilelik belirtilerinden bazıları var adette olmadım daha. ama dün test yaptım tek çizgi çıktı nasıl oluyor

Tahlil.com Cevabı : İdrar ile yapılan gebelik testlerinin nasıl yorumlanacağı ve ne zaman yapılacağı çoğu zaman merak konusudur.Tahlil.com doktorları idrar ile yapılan gebelik testlerinin yorumlanması için GEBEMATİK geliştirdiler.İdrarile paılan gebelik testini yorumlatmak ve sonucun ne anlama geldiğini öğrenmek için gebematiğimizi hemen kullanabilirsiniz.Gebamatiği kullanmak için tıklayınız....