Kız arkadaşımla altımızda boxer ve onun iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik?

Kız arkadaşımla altımızda boxer ve onun iç çamaşırı varken sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Ancak ben boşalmadım sadece zevk suyu geldi. O da çok miktarda değil. Acaba hamile kalma şansı var mıdır zevk suyuyla?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyuyla hamileliğin oluşma ihtimali düşük de olsa var. Adet gecikmesi bir haftanın üzerinde yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.