İdrarda gebelik testi çift çizgi çıktı.Hamile miyim?

Merhaba biz esimle 2 temmuzde korunmasiz iliskiye girdik.benim 16 temmuz regl takvimine gore regl gormem gerekirken reglm 2 gun gecikti idrarda gebelik testi baktim cift cizgi cikti.bu kadar erken sonuc verir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Evet idrardan yapılan gebelik testleri arasında da son derece duyarlı ve erken sonuç veren testler vardır. İdrarda yapılan gebelik testleri de duyarlıdır. Bu kadar erken sürede sonuç verebilirler.Hamile olduğunuz yönünde bilgi veriyor test. Sonuç olarak idrardab  yapılan gebelik testinde çift çizgi görülmesi hamilelik lehine bir bulgudur.
Bu konuya dair  aşağıdaki yazılarımızda çok daha detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

İdrarda gebelik testinde çift çizgi ne anlama gelir?

İdrarda gebelik testinde silik çizgi görülmesi ne anlama gelir?