İki ay once surtunme yoluyla iliskiye girdim fakat gecen ay az agrili bi sekilde sadece uc gun suren kanama oldu?

İki ay once surtunme yoluyla iliskiye girdim fakat gecen ay az agrili bi sekilde sadece uc gun suren kanama oldu bu ay 11gun gecti olamiyorum acaba o kanama adet kanamasi degilmiydi. Bulanti kusma yok.

Tahlil.com Cevabı : Regl kanaması olup olmadığını anlamak için gebelik testi yaptırılabilir. Sonucunuz negatif ve hala regl gecikmesi yaşıyorsanız mutlaka nedenini araştırmak için bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.