Merhaba. Benden 4 gündür ara ara kahverengi lekeler geliyor adet başlangıcı sandım ama hala olmadım ilk kez böyle oluyorum?

Merhaba. Benden 4 gündür ara ara kahverengi lekeler geliyor adet başlangıcı sandım ama hala olmadım ilk kez böyle oluyorum Adetimde düzensiz ne zaman adet olucağımı bilmiyorum hamile olabilirmiyim acaba çok merak ediyorum ve çok heyecanlandım

Tahlil.com Cevabı : Bir süre daha lekelenme şeklinde kanama yaşanırsa gebelik testi yaptırabilir veya bir kadın doğum uzmanına başvurarak durumunuzu netleştirebilirsiniz.