iki aydir sizce hamilemiyim niye adet gormedim ?

Temmuzda ayinda iliskiye girdim icime bosalmadi bir kac gun sonra adet gordum iki aydir adet gormuyorum hamilelik belirtiside hic yok kusma bas donme migde bulantisi bi hassasiyet ama adet gormedim iki aydir sizce hamilemiyim niye adet gormedim

Tahlil.com Cevabı : Adet düzensizliği için kadın doğum uzmannına muayene olmanız iyi olacaktır.