İki gündür afedersiniz kücük tuvaletimdrn sonra peveteye leke geliyor sadece tuvaleten sonra oluyor

Iyi gunler ben gecen ayin 21 inde adet gördüm ve bu ay gecikmem oldu fakat iki gündür afedersiniz kücük tuvaletimdrn sonra peveteye leke geliyor sadece tuvaleten sonra oluyor test yaptim negativ cikti adetim iki gun gecikti hic boyle olmamisti hamilelik ihtimali ola bilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, 2-3 gün sonra adet olmaz iseniz testi tekrarlayın..