Kasıklarımda sag tarafta şişme var karnımdada var hamilelıkten suphelenmeme gerek varmı?

en 3 hafta once bi ilişkiye girdim ama nişanlım prezervatif kullandı. ilişkiden bir hafta sonra adet zamanıma 13 gün kala adet gordum normaldi.hastalıgım bıttıkten sonra gebelik testi aptım negatif cıktı. ama kasıklarımda sag tarafta şişme var karnımdada var hamilelıkten suphelenmeme gerek varmı?

Tahlil.com Cevabı : Doktora başvurmanız ve muayene edilmenizi öneririz..Kasıktaki şişme önemli olabilir..