İki kere gebelik testi yaptırdık negatif çıktı bir de kan testi yaptırdım beta hcg 0.300 çıktı hamilelik var mı?

Hocam gecen ay iliski yasadik hic bi sekilde bosalma olmadi fakat arka taraftan hafif surtunme oldu ardindan 12 saat icinde ertesigunhapi aldim adetim 22 sinde olmasi gerekirken 28 De oldum iki kere gebelik testi yaptirdik negatif çıktı bide kan testi yaptirdim beta hcg 0.300 çıktı hamilelik var mi

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin olmadığını gösteren tüm bulgular var ve siz hala hamilelik var mı diye soruyorsunuz. Sizce var mı?