bETA HCG sonucuna göre hamilemiyim?

Merhaba Sayın Hocam. En SAT başlangıcım 24.04.2013, Adetim 4 gün gecikince: Bel Ağrısı, Halsizlik, Erken Uyku Hali ve Sık İdrara Çıkma şikayetleriyle Aile Hekimime başvurarak 28.05.2013 de B-HCG testi yaptırdım. Sonuç 6,58 Referans 0-7 yazıyor. İdrar testinde 2. çizgi Zayıf çıktı. Dr. Negatif dedi?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307