15 gün gecikince beta hcg yaptrdık onuda belirtiyim.bisey daha hocam yalancı gebelik diye bişe varmıs ?

15 gün gecikince beta hcg yaptrdık onuda belirtiyim.bisey daha hocam yalancı gebelik diye bişe varmıs o durumda karın falan şişebiliomus peki beta hcg de gebelik varmıs gibi yüksek cıkabilir mi?tesekkürler şimdiden

Tahlil.com Cevabı : İnternetten saçma sapan bilgilerle kendi kafanızı da okurlarımızın kafasını da karıştırmayın