İleri hızlı hareketlilik: %11 ileri yavaş hareketlilik : %11 ileri hareketliler toplamı:%22

toplam sperm konsantrasyonu: 17 m/ml toplam sperm sayısı: %35 ileri hızlı hareketlilik: %11 ileri yavaş hareketlilik : %11 ileri hareketliler toplamı:%22 normal morfoloji: %15

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdeniz, normal morfoloji yüzdeniz ve sperm sayınız düşük.