Anti HBs - negatif mIU/mL negatif Anti toksoplazma ıgM pozitif min. negatif Anti toksoplazma ıgG 47.3 IU/mL negatif

3 gün önce sordum cvp gelmedi benim için önemli cvp verirseniz sevinirim 7 ay önce aktif toxo sebei ile gebeliğim sonlandırıldı şuan tekrar gebelik şüphem var sonuçlar normal mi? Anti HBs - negatif mIU/mL negatif Anti toksoplazma ıgM pozitif min. negatif Anti toksoplazma ıgG 47.3 IU/mL negatif

Tahlil.com Cevabı : Toxoplasma avidite testi yaptırmalısınız. Sonuca göre doktorunuzun tavsiyelerine göre hareket etmelisiniz.