İlişki sırasında boşalma oldu. Hamilelik oluşur mu?

 Merhaba hocam.. kız arkadaşımın hastalığı bittikten sonra ilişkiye girdik ve 3 haftadır her ilşkiye girdiğimizde hep boşaldım içine hastalığına 10 gün kalarak göğüsleri ağırmaya başladı şişti göğüsleri uçlarıda yanıyormuş kendinide cok halsiz hissediyormuş kalcalarıda cok ağrıyormuş sizce hamilemidr

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması yüksek bir ihtimal. Adet gecikmesi olursa gebelik testi yaptırabilirsiniz.