İlişki sırasında temas olmadı ama hamilelik ihtimali var mı?

Erkek arkadaşımla sürtünme yollu ilişki yaşadık 4-5 kere.her seferinde üstümüzde kıyafetlerimiz vardı.ayrıca ben de ped de takılıydı.herhangi bir temas olmadı ama adetim bu ay gecikince açıkçası korktum ancak adetim normalde de düzensizdir.karnımda şişlik varmış gibi hissediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Temas olmadıysa gecikmenin ve şikayetlerinin sebebi hamilelik değil. Eğer adetin gecikmeye devam ederse doktora gitmen gerekir.