İlişki sırasında zevk suyu bulaşmış olabilir. Adetim gecikti. Hamile miyim?

Erkek arkadaşımla prezarvatifsiz iliskiye girdik ama icime boşalmadı zevk suyunun gelmis olma ihtimalini dusunuyor iliskiden bir hafta sonra test yaptirdim negatif cikti ama adetim gecikti korkuyorum sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamile kalma düşük de olsa ihtimal dahilindedir. Adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olmuşsa gebelik testini tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Daha net cevaplar alacaksınız.