İlişki sonrası düzenli adet oldum hamile olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla 8 mayısta sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık ve vajinal bölgemn üzerine boşaldı.31 mayıstada yani normal olması gereken günde adetim geldi.İçim rahat etsin diye bugünde kan testi yaptırdım 0.100 çıktı. hamile kalma riskim var mıdır hala ?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet görmeniz hamile olmadığınızı göstermektedir.Test sonucunuzda bunu desteklemektedir.