Sevgilim üzerimizde pantolon varken boşaldı hamilelik olabilir mi?

16 gün kadar adetim geçikti bu gecikme esnasında sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdim onda kot pantolon bende eşofman vardı ikimizde zevk suyu vardı ve o boşaldı hamile kalma ihtimalim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Bu konuyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.