İlişki sonrasında adet gördü. Hamile olabilir mi?

Hocam.kız arkadaşmla adetinin son günü tam birleşme olmada berbaer olduk.15 idi.adeti 5.6 gün sürüyormuş. sonraki ay 12 sinde adet gördü.2. ay7sinde adet gördü.3. ay 6snda adet gördü.ve 4. ay ayın 1 nde adet gördü.bana adetlerim düzensiz değil diyo..normal diyo..hocam bu durumda .gebelik olabilir mi.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz. Düzenli adet kanaması görülmüş.