İlişki sonrasında adet oldum. Gene de hamile olabilir miyim?

Merhaba hocam biliyorum bunun üstüne sormak anlamsız ama ben sizden duymak istiyorum ben nişanlımla 5 mayısta üstümüzde iç çamaşırları varken bir şeyler yaşadık ben onun üstüne 11 mayısta 6 gün adet oldum bugün 15 haziran adet olmadım test yaptım idrarda negatif çıktı 40 gün geçti ilişkiden

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelikten bahsedilemez.