İlişki sonrasında adet oldum ve testler negatif çıktı. Hala hamile olabilir miyim?

 Merhaba ben hala adetim bugun 4. gundu kanim baya kirmizilasmis olarak geldi bugun tekrar emin olmak icin test yaptim.negatif ckti, hala sizce hamile olma gibi bi riskim var midir iliskiden otuz iki gun filan gecti simdiden tesekkurler...

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması gördüğünüz için hamilelikten söz edemeyiz.