Prezervatif ile hamile kalınırmı suan hamilelik riskim varmı

merhabalar .. erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşki yasadık fakat erkek arkdasımda prezervatif vardı ve ona boşaldı vajinaya bir değme olmadı fakat adetim 2gün gecikti prezervatif ile hamile kalınırmı suan hamilelik riskim varmı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denecek kadar azdır.. Yine de test yapmanızı öneririz..