İlişki sonrasında iki kez adet oldu. Hamile olabilir mi?

Merhaba . 61 gün önce kız arkadaşımın göbeğine boşaldım daha sonra peçeteyle temizledim aynı peçetenin temiz tarafıyla vajinasi sildim sonra korkuya kapıldım ya bulaştıysa diye kız arkadaşım bakire olaydan 18 gün sonra normal adetini gördü diğer ayda normal adetini gördü ya 3. ay olmazsa diye şüphe yaptım hala risk var mı ? Teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında iki kez düzenli adet görülmüş. Bu durumda hamilelikten bahsedilemez.