İlişki sonrasında regl oldum ancak bu ay gecikti. Hamile miyim?

 Sevgilimle 1,5 ay once korunmasız iliskiye girdik iceri bosalma olmadı ama genede bulasmıstır diye tedirginiz iliskiden 3 gun sonra regl oldum simdide reglim 5 gun falan gecikti hamile olma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal bir adet kanaması gördüyseniz hamileliğin oluşma ihtimali ortadan kalkıyor.