İlişki yaşarken kondom patladı. İlişki sonrasında ilk ay adeti düzenli oldu ancak ikinci ay erken oldu. Hamilelik olabilir mi?

 Biz kız arkadaşımla an*l yoldan bi ilişki yaşadık ve boşalma olduktan sonra kondomun patladığını farketim...adetinin son günüydü. ilişki günü.ilk ay adet gecikmesi olmadı..ama 2. ay adetine 5 gün kala adet gördü...ve adettn 5 gün sonra öğlen gebelik testi yaptı test negatif çıktı.sonuç kesin ykmu

Tahlil.com Cevabı : Kız arkadaşınız ilişki sonrasında 2 defa düzenli adet döngüsünü görmüş ve test sonucu negatif. Hamilelik durumu söz konusu değil.