İlişkide dışarı boşalma oldu. Hamile kalınır mı?

Disari bosaldi fakat vajinamla temas halindeydi zevk suyundan hamile kalma ihtimalim nedir? Bide gögüslerim sisti, midem bulaniyor karnim siskin ama adet olmadim hala. Psikolojik mi yoksa haile olma ihtimalim var mi

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik şansı yok denecek kadar azdır. Tedbiren adetinizde gecikme olursa test yaptırın.