Zevk suyu sebebiyle hamile olma olasılığım nedir?

Son adetimi 1 eylülde gördüm adetim bittikten 1 hafta sonra sevgilimle sürtünme yoluyla iliskiye girdik ikimizde ciplaktik. pen*sini bacaklarimin arasina sokup sürttürdü. Amadısarı bosaldı. Zevk suyu sebebiyle hamile olma olasılıgım ne?Bu ay adet olmadim 2 3 gün gecikti. Test yaptirmali miyim

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyuyla hamilelik az da olsa mümkün. Birkaç gün daha bekleyebilirsin. Adetin bir haftadan fazla gecikirse test yaptırabilirsin.