Iliskiden 1 ay geçti ama adetten o zaman 1 ay geçmermisi. Sizce testi tekrarlamalimi yim?

Iliski tarihi 19 Mart 24 saat icinde norlevo kullanıldı ve 26 martta adet olundu.adet düzensiz olduğu için hala adet olmadım. Ama nisan 21 de beta testi yaptırdım 0.2 / 0.5 ml çıktı. Iliskiden 1 ay geçti ama adetten o zaman 1 ay geçmermisi. Sizce testi tekrarlamalimi yim?

Tahlil.com Cevabı : Evet testi tekrarlamalısınız..