Merhaba benim 8 aylık bir kızım var bugün tahlil yapıldı lütfen rica etsem acıl yorumlar mısınız

merhaba benm 8 aylık bir kızım var bugün tahlil yapıldı lütfen rica etsem acıl yorumlar mısınız AST,SGOT-45.1 PLT-503 MCH-25.7 MCHC-30.1 RDW-15.3 MPV-5.39 PDW-18.8 NEUT%-23.5 BENDE KAN PIHTILAŞMA SORUNU VAR LÜTFE YARDIM EDİN KIZIM DADA VAR MI RİCA EDİYORM ACİL

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınde bir sorun görünmüyor, ama bu testlerle pıhtılaşma sorunu olup olmadığı anlaşılamaz..