İlişkiden 14 gün sonra kan ve idrar testi yaptırdım. Tekrar yaptırmama gerek var mı?

Merhabalar korunmasız cinsel ilişkiye girdim 14 gün oldu ilişkiden 5 gün sonra enfeksiyon hastalıkları bölümüne gittim kan idrar testi yaptırdım sonuç negatif çıktı doktor korkma bundan bişey çıkmaz dedi ama yinede 6 ay sonra hiv testi yaptır dedi başka hastaneyede gidip test yaptırayımmı tşkr

Tahlil.com Cevabı : Testi 90. günde tekrarlatmanızı öneririz..