İlişkiden 3 ay sonra döllenme olurmu....(yani sadece o ilişkiye ait dölenme 3 ay sonra olurmu)?

mrb. ilişkiden 3 ay sonra döllenme olurmu....(yani sadece o ilişkiye ait dölenme 3 ay sonra olurmu).....

Tahlil.com Cevabı : Bu soruya verecek bir cevap bulamıyoruz, belki bizim yerimize okurlarımız verir. Pes doğrusu demekle yetinelim...