İlişkiden bir hafta sonra adet görülmüşse ve bu adette kanama her zamanki yoğunluktaysa yine de üstüne görme olabilir mi?

İlişkiden bir hafta sonra adet görülmüşse ve bu adette kanama her zamanki yoğunluktaysa yine de üstüne görme olabilir mi? Bir de adetin bir gün kesilip ertesi gün devam etmesi normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Bunun için bir kadın doğum uzmanına gitmeni tavsiye ederim. Ayrıca hamilelikten söz edilemez.