Sol kasığımda sızı ve genital bölgemde ağrı var. kaşıntılı bi akıntı var. sorun nedir. hamile olma ihtimalim var mı ?

merhaba hocam, erkek arkadaşımla yüzeysel ilişki yaşadık.vajinal birleşme olmadı ama vajinamın üstüne boşaldı.soğuk su ile yıkadım. adetim gecikmeli geldi.biteli bir hafta oldu ancak sol kasığımda sızı ve genital bölgemde ağrı var. kaşıntılı bi akıntı var. sorun nedir. hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimalinz çok düşüktür, genital bölge kaşıntısı ve kasık ağrısı sebebiyle doktora görünmeniz ve tadvi olmanızı öneririz..

d*********** :

17 martta ilişkiye girdim ertesi gün norlevo kullandım ardından 1 hafta adet kanaması gibi kanama gördüm 17 nisanda hamilelik testi yaptım negatif cıktı sag kasıgımda surekli agrı var dıs gebelik olsa testte pozıtıf cıkar mıydı

Cevap:

Geç döllenme ihtimali olabilir, 1 hafta içinde kanamanız olmaz ise testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.