İlişkiden sonra adet oldum, ancak bu ay gecikti. Hamile miyim?

Meraba ben yesım.. Erkek arkadasımla surunerek bır ılıskı yasadık cıplak bır halde surttu. Ondan sonra adet oldum 26 agustosda. Duzensız adet oluyorum zaten ama bu ay olmadım olmam gerekırdı.ıcıme gırmedı ve bosalmadı .hamılemıyım dıye 7 tane ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı. Mıgdem bulanıyo hergun ve pskolojı bozuldu sanırım bunu dusunmekten karnımın sıstıgını hıssedıyorum

Tahlil.com Cevabı : Rahat ol tatlım. İlişki yaşadıktan sonra adet olduysan hamile olamazsın. Ama hala emin değilim diyorsan kan değeri ile gebelik testi yaptır. Daha kesin sonuç alacaksın.