Kız arkadaşım bir önceki ayın 11 inde adet geçirdi bu ayın 2 sinde benim cinsel organım kız arkadaşım kızlık zarı bozulmayacak şekilde vajinasıyla temas etti z

 Kız arkadaşım bir önceki ayın 11 inde adet geçirdi bu ayın 2 sinde benim cinsel organım kız arkadaşım kızlık zarı bozulmayacak şekilde vajinasıyla temas etti zevk suyu geldimi gelmedimi bilmiyorum hissetmedim, boşalmada olmadı. Zevk suyunda sperm bulunduğunu yeni öğrendim. Gebelik ihtimali nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi zevk suyu içerisinde az da olsa sperm bulunabilir. Bulaşma halinde hamilelik olasılığı düşük de olsa bulunmaktadır. Adet döneminin 1 haftadan fazla gecikmesi durumunda gebelik testi yaptırmanız daha kesin sonuçlar verecektir.